Kontakt

Velké Karlovice 425, 756 06

apartmansverana@seznam.cz    |    +420 732 878 217    |    GDPR

Pro Apartmán Sverana vytvořeno s láskou od  www.michaelaparida.cz

Jak se k nám dostanete

Hana Sverana Pokorná

Kraniosakrální terapie Lucie Kéttiiq

Pro ještě větší relax na vaší pohodové dovolené v Apartmánu Sverana bych vám ráda nabídla příjemnou a uvolňujicí kraniosakrální terapii, kterou si můžete dopřát hned naproti vašeho ubytování. Pro více informací či objednání mě neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 721 195 741.

Lucie Kéttiiq

 Profesionální fotografie přimo z vaší dovolené

Jedete na dovolenou či prodloužený víkend a chcete si sebou odvézt jedinéčné fotagrafie vás či vaší rodiny? Velmi ráda vám nabízím tuto možnost skrz ubytování v Apartmánu Sverana. Fotografuji přímo v přirodě tady u nás mezi kopečky a v lesích. Ráda se s vámi předem domluvím na všem, co je k fotografování potřeba. 

Baví mě pořizovat přirozené a živé fotografie, které vyzařují emoce a vnitřní krásu.

Těším se na vás a věřím, že si to užijeme :)

Michaela Parida ♥

logo.png

Kompletní informace o fotografování najdete na  www.michaelaparida.cz a nebo si můžete fotografování objednat přímo na tel. čísle +420723478307.

Emoční terapie a meditace Nový Hrozenkov

Máte problémy ve vztazích? Trápí Vás partnerské neshody a spory s dětmi? Máte pocit, že je to stále dokola a nic se nelepší? Trápí Vás úzkosti a nevíte co s tím? Cítíte beznaděj a pocit, že už to tak dále nejde? Jste ze všeho unaveni a znechuceni tím, co se děje?

Zdá se Vám, že nic nemá smysl? Jsou Vaše pracovní záležitosti neúnosné? Nedaří se Vám na poli podnikání a obáváte se o finanční jistoty? Připadáte si nehezcí a nezajímaví? Nevychází Vám to, po čem toužíte? Nebaví Vás život a trápí Vás vše, co se v něm děje?

Nabízím Vám individuální terapii, která je založena na vědomé práci s klientem.

S láskou Samaya

Terapii je nutné si objednat předem na uvedených stránkách www.vnitrnilaska.cz nebo na tel. čísle +420737177770.